Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

Антипова Ірина Вікторівна

Народилася 26 грудня 1986 року в селі Можняківка Новопсковського району Луганської області , громадянка України.

З вересня 1993 року до червня 2002 року навчалася у Білолуцькій ЗОШ I-II ступенів.

З вересня 2002 року перейшла в Білолуцьку гімназію й навчалася там до січня 2003 року. Потім перейшла в Можняківську ЗОШ I-II ступенів де в 2004 році одержала атестат про середню освіту.

В вересні 2009 року вступила до Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренко.

У лютому 2014 року отримала диплом про базову вищу освіту за напрямком підготовки «Правознавство»  та здобула кваліфікацію бакалавра з права.

Батько , Запорожець Віктор Дмитрович.

Мати, Запорожець Людмила Миколаївна.

З 2004 року по 2008 рік працювала помічником вихователя в ДНЗ «Вогник» в м.Єнакієве. З 2008 року по 2013 рік працювала в ТОВ «ГриСар-Агро» бухгалтером.

З грудня 2013 року по серпень 2015 року працювала спеціалістом-юрисконсультом у Білолуцькій селищній раді.

З листопада 2015 року по листопад 2020 року працювала спеціалістом I категорії з покладанням посадових обов’язків землевпорядника Білолуцької селищної ради.

З 16 грудня 2020 року призначення на посаду керуючий справами(секретар) виконавчого комітету Білолуцької селищної ради.

В грудні 2020 року отримала диплом про вищу ступінь освіти магістра за спеціальністю «Агрономія» .

Сімейний стан:

Розлучена. Донька Анастасія.