Інформація до відома населення

Дата: 06.11.2018 10:02

Інформуємо, що відповідно до громадського звернення, яке надійшло до селищної ради 19 жовтня 2018 року щодо можливої реорганізації терапевтичного відділення Білолуцької районної лікарні повідомляємо наступне.

19.10.2018 р. на засіданні 34 сесії сьомого скликання  Білолуцької селищної ради селищним головою Полтенком С.П. був зачитаний громадський запит-звернення  та зачитані рекомендації Службової записки директора Департаменту охорони здоров’я  Луганської обласної військово-цивільної адміністрації В.Шкорубського стосовно рекомендації реорганізації терапевтичного відділення Білолуцької районної лікарні.

При обговоренні депутатами  Білолуцької селищної ради даного питання було підтримано ініціативу Полтенка С.П. стосовно   направлення колективного звернення голові  Новопсковської районної ради та голові Новопсковської районної державної адміністрації від ініціативної групи у складі Білолуцького селищного голови, сільських голів навколишніх сіл, жителі яких обслуговуються в Білолуцькій райлікарні, а саме:  с.Можняківка, с.Павленкове, с.Новобіла, с.Танюшівка, с.Козлове. У даному зверненні викладено прохання обговорення рекомендацій Службової записки директора Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної військово-цивільної адміністрації В.Шкорубського щодо недопущення перетворення стаціонарного відділення Білолуцької районної лікарні у відділення денного перебування. Селищним головою Полтенком С.П. було направлено дане колективне звернення  до Новопсковської районної ради та Новопсковської районної державної адміністрації.

На вищевказане колективне звернення  до  селищної ради надійшли відповіді голів Новопсковської районної ради та Новопсковської районної державної адміністрації, що додаються.