14 жовтня 2017р. відкриття спортивного майданчика в селищному парку

Дата: 18.10.2017 10:11

14 жовтня 2017р. відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика з вуличними тренажерами в селищному парку.
Вуличні спортивні тренажери подарував у 2017р. з нагоди Дня селища Валерій Захарович Мошенський – добрий друг Білолуцька, щира та надійна людина, чоловік, який не дає пустопорожніх обіцянок, а тримається свого слова .Це риса сильних духом людей. Мошенський В.З. робить добро, не афішуючи цього.
Якщо ми почнемо жити за принципом «не питай, що Україна зробила для тебе,а спитай - а що ти зробив для України», то ми дійсно будемо жити краще і збудуємо європейську Україну. У Будинку культури організовано святковий концерт з нагоди Дня Захисника України!Захисникам України - шана та повага! Вічна пам'ять полеглим за Україну! Слава Україні!