24 серпня 2018 року День Незалежності та день селища Білолуцьк

Дата: 27.08.2018 14:12

Фото без описуФото без опису

24 серпня наше рідне селище святкувало 375-річчя заснування Білолуцька. В цей святковий день Білолуцька селищна бібліотека оформила виставку декоративно-прикладного мистецтва «Ми багаті на таланти». Свято майстерності, мистецтва і краси, на якому було представлено великий спектр сучасних напрямків рукоділля. У відвідувачів і гостей виставки була унікальна можливість зануритися в цей чарівний світ, а також познайомитися та поспілкуватися безпосередньо з майстрами. У виставці взяли участь наші земляки: художник-аматор з Новоайдарщини Кравченко Володимир та майстер фотографії з Старобільська Черняк Валерій.

Фото без описуФото без опису

До 375-річниці заснування селища Білолуцьк та до 27-ї річниці Дня Незалежності України була організована насичена святкова програма. Від вулиць була оформлена виставка квітів, гостей зустрічав духовий оркестр Білолуцької дитячої музичної школи, присвоєння звання «Почесного громадянина селища Білолуцьк» Мошенському Валерію Захаровичу,нагородження жителів за вагомий внесок у розвиток селища, цікавий концерт від працівників будинку культури, виставка майстрів рукоділля, фото-сесія з ростовими ляльками, феєрверк мильних бульбашок від бібліотеки.