ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ У БІЛОЛУЦЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ

Дата: 02.03.2020 11:09

З 02 березня 2020 року Білолуцька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади у Білолуцькій селищній раді:

спеціаліста 1 категорії (фахівця з публічних закупівель).

Вимоги до кандидатів:

- громадянство України;

- повна вища освіта за економічним напрямком рівня магістра, спеціаліста;

- досвід роботи або підтверджена документально наявність проходження навчальних курсів за напрямком "Публічні закупівлі";

- стаж роботи за фахом економічного напрямку не менше 5 (п'яти) років;

- знання державної мови;

-  використання у повному обсязі відповідних програмних засобів (MS Word, MS Exel, Internet Explorer) .

Необхідні документи:

• Заява про участь в конкурсі, в якій зазначається факт ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби в ораганах місцевого самоврядування;
  • Заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • Дві фотокартки розміром 4х6 см.;
  • Е-декларація про майно,доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік;
  • Копія першої та другої сторінок паспорта громадянина України;
  • Копія трудової книжки;
  • Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
  • Копія військового квитку (для військовослужбовців обо військовозобов’язаних);
  • Згода на збір та обробку персональних даних.

Кандидати на участь у конкурсі можуть також подавати додаткову інформацію стосовно свого професійного рівня і репутації.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: вул. 1 Травня, 4, 1-й поверх, смт. Білолуцьк, Новопсковського району, Луганської області, 92322.

Конкурс відбудеться 03 квітня 2020 року о 10 год. 00 хв.

Додаткові відомості про умови конкурсу за телефоном: (06463) 9-22-41, 9-24-42.