ЯК СІЛЬГОСПВИРОБНИКАМ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ГРАНТІВ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ МІКРО, МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ

Дата: 14.04.2020 10:46

УСІМ ЗАЦІКАВЛЕНИМ ОСОБАМ!

Продовольча та сільськогосподарська організація (ФАО) ООН проводить низку інформаційних он-лайн зустріч-конференцій для сільгоспвиробників - мешканців об'єднаних територіальних громад, сільських та селищних рад Донецької, Луганської та окремих районів Запорізької області, на яких буде надано інформацію щодо КОНКУРСУ ГРАНТІВ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ МІКРО, МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ОКРЕМИХ РАЙОНІВ І МІСТ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ.

Для детальної інформації перейдіть запосиланням : лист від організації ФАО (ООН) від 09.04.2020 р.