ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Дата: 16.06.2020 08:17

Шановні суб’єкти господарювання!

На сьогодні Новопсковський район має найвищі показники захворюваності населення на COVID-19 на території Луганської області і це безумовно не дає в повній мірі здійснювати послаблення протиепідемічних заходів. Тому звертаємося до Вас з проханням дотримання чинного законодавства та всіх обмежень, пов'язаних із запобіганням поширенню на території України коронавірусу COVID-19.

Нагадуємо, що за порушення правил щодо санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених, законом "Про захист населення від інфекційних хвороб", саме Ви, як суб’єкти господарювання несете повну відповідальність. Тож давайте всі разом подбаємо про власне здоров’я та здоров’я оточуючих.

Новопсковська районна державна

адміністрація Луганської області