Виставка умільців до дня селища 24.08.2017 року

Дата: 06.09.2017 16:12

Фото без описуВже традиційно, кожного року 24 серпня 2017 року на День Незалежності України наше селище Білолуцьк відмічає свій День народження. На майданчику, біля будинку культури жителі та гості селища зібралися на свято. Привернула увагу Білолучан та гостей виставка народного мистецтва, яка щоразу радує неповторною експозицією з прекрасних робіт найталановитіших майстрів Білолуцька з різних видів народного мистецтва.

На виставці народних умільців можно було побачити роботи: Крамаренко Ольги Григорівни, Полтенко Катерини Сергіївни, Саранчі Тетяни Олександрівни, Ганусенко Тетяни Сергіївни, Деркач Катерини  Миколаївни, Ковальової Ольги Володимирівни, Губаренко Вероніки та інших.

За вагомий внесок у відродження, розвиток та збереження народних художніх промислів та декоративно-прикладного мистецтва нашого краю селищним головою Сергієм Пилиповичем Полтенком було нагороджено майстрів своєї справи, а саме :

1. Кузнецову Любов Григорівну
  2. Шовкопляс Любов Петрівну