Оголошення!

Дата: 02.05.2018 16:24

про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік»

Дата оприлюднення 02 травня 2018 р.

Проект рішення Білолуцької селищної ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік» розроблено  постійною комісію з питань комунальної власності, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок податків і зборів та надходжень до місцевого бюджету на 2019 рік.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено  на офіційному сайті Білолуцької селищної ради в розділі Регуляторна діяльність.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою:92322, Луганська область, Новопсковський район, смт.Білолуцьк, вул. 1 Травня, буд. 4 , т.9-25-95, e-mail:  belolytsksovet@ukr.net