До уваги підприємців Новопсковського району!

Дата: 14.09.2020 13:07

Управління соціального захисту населення запрошує соціально відповідальний бізнес долучитися до участі в пілотному проекті “Монетизація одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” у 2020-2021 роках згідно з  постановою  Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 р. № 744.

Приєднатися до проекту можуть заклади торгівлі, в асортименті яких є дитячі товари (засоби догляду, дитячі засоби гігієни, в тому числі підгузки, серветки, дитячого одягу та взуття, дитячого харчування, посуду, іграшок, текстилю тощо) та товари для породіллі (прокладки лактаційні, прокладки післяпологові). Обовязковою умовою для участі в проекті є наявність платіжного терміналу.

Покроковий алгоритм приєднання до проекту — в інфографіці та на офіційному сайті Міністерства соціальної політики України за посиланням: https://www.msp.gov.ua/content/pakunok-malyuka.html .

Управління соціального захисту населення (за матеріалами офіційного сайту Мінсоцполітики)