УВАГА ФАЛЬСИФІКАЦІЯ!!!

Дата: 18.01.2021 09:38

В Україні презентували результати другого етапу досліджень «Стоп Фальсифікат» щодо вершкового масла. Серед зразків продукції, яку відбирали на дослідження, встановлено факти невідповідності виробництва та/або обігу масла солодковершкового операторами ринку: ТОВ «Рихальський завод сухого молока», ТОВ «Еней», ТОВ «Фірма АПРЕЛЬ», ПП «Земледух В.Т.» ТОВ «Іва-Арт», ТОВ «Городенківський сирзавод», ТОВ «Інтер-мол», ТОВ «Терен-Про», ВАТ «Турківський молокозавод», ТОВ «Гранд Молпродукт», ТДВ «Яготинський молзавод, Золотоніський маслоробний комбінат», ПП «Рось» філія «Роменський молочний комбінат», ТОВ «Мілкіленд-Україна».

З метою протидії обігу небезпечного, непридатного до споживання, неправильно маркованого харчового продукту та у зв’язку з встановленням фактів невідповідності виробництва та/або обігу ковбасних виробів операторами ринку: ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат», ТОВ «Феракс», ТОВ «Мясокомбінат Ювілейний», ПрАТ «Український бекон».

Також, встановлено факти невідповідності виробництва та/або обігу ікри лососевої (горбуші) операторами ринку: ПрАТ «Дальриба», ТОВ «Флагман Суфід».