Шановні жителі громади!

Дата: 06.04.2021 13:32

Закликаємо усіх жителів Білолуцької селищної територіальної громади з усією відповідальністю поставитися до загрози зараження COVID-19.

У зв’язку зі стрімким ростом захворювання на COVID-19 просимо вас утриматися від перебування в людних місцях без нагальної необхідності! Наполегливо рекомендуємо кожному:

- мийте/дезінфікуйте руки і обмежте контакти;

- у випадку поганого самопочуття – негайно звертайтеся до сімейного лікаря (при температурі викликайте лікаря додому!);

- уникайте місць масового скупчення людей;

- утримуйтесь від поїздок у громадському транспорті.

Карантинні заходи дозволять розірвати ланцюг захворюваності та покликані не допустити розповсюдження вірусу.

Під час розповсюдження COVID-19  люди старшого віку знаходяться в групі ризику. Ми розуміємо, що це спричиняє незручності, проте сподіваємося на ваше розуміння і відповідальність в зв’язку з тимчасовими незручностями, адже від цього залежить життя та безпека громадян.

Бережіть себе, зберігайте спокій та черпайте інформацію з надійних джерел.