З метою поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті

Дата: 08.04.2021 14:50

Фото без описуНаша планета, в тому числі й Україна,  з кожним роком втрачає свій зелений покрив. А це – загроза людству, адже недарма ліси називають  легенями планети. Без них неможливе існування самого життя. І кожен з нас цілком здатний внести хоч невелику частку в порятунок лісів. Саме тому заклади загальної середньої освіти Білолуцької селищної ради  долучилися до акції «Створюємо ліси разом».  Це стало можливим завдяки тому, що  Білолуцьке лісництво державного підприємства Старобільське ЛМГ (керівник Заратуйченко Валентина Миколаївна) надало близько тисячі саджанців  сосни кримської.  Учнями 5-11 класів   Танюшівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів було висаджено 400 саджанців. Учні старших класів  Білолуцького ЗЗСО І-ІІ ступенів разом з лісниками Білолуцького лісництва висадили близько 200 саджанців сосни на ділянці, яку виділило лісництво. Біля будівлі Можняківського будинку культури та старостату учні Можняківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів власноруч висадили 165 саджанців. Білолуцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів також долучився до акції «Створюємо ліси разом». Від працівників лісництва отримали саджанці сосни в кількості 120 штук. Ці деревця було посаджено на території закладу освіти. На території Новобілянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Павленківського ЗЗСО І-ІІ ступенів  учнями цих закладів було висаджено понад 80 саджанців.

Мине небагато часу - і плоди роботи дітей та працівників шкіл милуватимуть око.