Дата: 17.05.2021 15:50

У відділі освіти під головуванням начальника відділу Світлани Кузнєцової відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти.  До порядку денного були внесені   питання щодо організованого завершення 2020-2021 навчального року, вручення випускникам шкіл документів про освіту, механізм продовження строкових договорів з вчителями – пенсіонерами, оголошення конкурсу на посаду директора Білолуцького ЗЗСО І-ІІ ступенів, оформлення документації щодо харчування учнів та ряд інших. У ході жвавої дискусії спеціалістами відділу освіти та керівниками шкіл були прийняті узгоджені рішення, які мають захищати права дітей, батьків та працівників шкіл. Зокрема, одним із завдань визначено зробити все можливе для переведення всіх учнів, які здобували знання в умовах дистанційного навчання, до наступних класів та вручення документів про освіту з урахуванням протиепідемічних заходів. Було наголошено також на неухильному дотриманні вимог чинного законодавства щодо охорони праці.