Місцевого мешканця Новопсковщини судитимуть за надання неправомірної вигоди поліцейському

Дата: 30.09.2021 11:44

Новопсковським відділом Старобільської окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно місцевого мешканця за фактом надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 1 ст. 369 КК України).

За матеріалами слідства, чоловік, з метою уникнення кримінальної відповідальності за незаконне зберігання наркотичних засобів, у вересні 2021 року запропонував працівнику поліції неправомірну вигоду у розмірі 1040 гривень, від якої останній відмовився повідомивши про вказаний факт на лінію «102».

Наразі обвинувальний акт спрямовано на розгляд до Новопсковського районного суду.

Довідково: санкцією частини 1 статті 369 Кримінального Кодексу України передбачено покарання у вигляді штрафу в розмірі від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі строком від двох до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

За матеріалами Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури.