Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Секретар селищної ради

Соха    Галина   Володимирівна

Народилася 7  квітня  1971  року в селі  Новобіла , Новопсковського  району,  Луганської  області в  багатодітній  родині.

У 1977 році пішла у перший клас  Новобілянської  ЗОШ , в  1988 році  здобула  загальну  середню  освіту.

У 1989 році після закінчення школи всту­пила до Слов’яносербського   сільськогосподарського  технікуму. У 1991 році закінчила повний курс по  спеціальності  бухгалтерський  облік  в    сільськогосподарському  виробництві,  присвоєно   кваліфікацію  бухгалтер.   В  1990  році    прийнята в  Новобілянське  споживче  товариство  на  посаду  бухгалтера-ревізора,  а в 1992  році  переведена  головним  бухгалтером  споживчого  товариства, звідки  була  направлена   на  навчання  у  Полтавський  кооперативний  інститут  на заочну  форму  навчання, який  закінчила  в 1997  році  за  спеціальністю  «Фінанси і  кредит»,  присвоєно  кваліфікацію  економіст - фінансист. До  2003  року  працювала  головним  бухгалтером  Новобілянського споживчого  товариства.

З  2003  року  після  реорганізації    Новобілянського  споживчого  товариства  переведена  до  Білолуцького  споживчого  товариства.

В  2006,2010,2015  році  обрана  депутатом п’ятого, шостого, сьомого  скликання  Новобілянської  сільської  ради.

З 11.04.2006  року  по  02.12. 2020 року  працювала  секретарем  Новобілянської  сільської  ради , Новопсковського  району , Луганської  області.

З  02  грудня  2020  року  депутат  Білолуцької  селищної  ради  восьмого  скликання.

24.12.2020  року  обрана  секретарем  Білолуцької  селищної  ради,  приступила  до  роботи   04.01.2021  року..

Заміжня.

Чоловік  Соха  Сергій  Петрович, працює вчителем англійської мови  в Новобілянському  закладі ЗСО І-ІІІ ступенів ;

Доньки Тетяна та Катерина і син  Павло .